Menu Close

Parama

Nuoširdus Ačiū visiems, kurie pervedė 1,2 % savo pajamų mokestį Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Pušaitė“ ir taip parėmė mūsų įstaigą. Malonu, kad skirdami savo paramą ir labdarą, Jūs prisidedate prie lopšelio-darželio gerovės.
 Kviečiame ir maloniai prašome paremti mūsų įstaigą. Skirdami labdarą, nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio ir pervestos lopšeliui-darželiui. Gauti pinigai galėtų būti panaudoti patalpų remontui, vaikų baldelių, kompiuterių pirkimui, vaikų maitinimo sąlygų pagerinimui ir kt.

2020 m. gauta 1,2 %  paramos lėšų – 5100 Eur

Likutis – 2469 Eur

 

Kam panaudotos 1,2 % paramos lėšos     Suma
Lauko aikštelėms karuselės 3 vnt. 1534 Eur
Lauko žaidimų kompleksas “Laivas” (užsakyta) 5000 Eur
Baldeliai grupėms: 2 sofutės, 2 spintos, minkštasuolis – “Vikšras”, figūrėlių rinkinys – “Traukinukas”, pufas-supynės 2 vnt. (užsakyta) 1035 Eur
Viso išleista: 7569 Eur

VMI informuoja, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. Prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau — VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS). Atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai Prašymai  nebus  nagrinėjami.

Kadangi, įgyvendinus mokesčių reformą, darbo užmokestis padidintas 1,289 karto (iki mokesčių) ir pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys: paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams, išskyrus profesines sąjungas ar jų susivienijimus) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).


Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) deklaravimas.vmi.lt, ir užpildykite prašymo formą FR0512.

VMI informacija tel. 1882. (visos taisyklės deklaravimas.vmi.lt )


Rekvizitai prašymams dėl 1,2% pajamų mokesčio pervedimo:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190434360
Paramos gavėjas Klaipėdos lopšelis-darželis „Pušaitė“
Adresas Debreceno g. 43, Klaipėda, LT-94164
Paramos sąskaita LT167180500002142411 AB Šiaulių bankas

 

Pastaba: nusprendus pajamų mokesčio dalį skirti paramos gavėjui ilgiau kaip vienerius metus, pildomas E5 laukelis, prašymo formoje įrašant paramos laikotarpio pabaigos metus.

Prašymus galite teikti iki š. m. gegužės mėn. 1 dienos


Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą