Menu Close

„MEŠKUČIAI“ – SU VAIKYSTE ANT BANGOS!

Gegužės 21 d. „Meškučių“ grupės vaikai su mokytojomis Loreta ir Rosita dalyvavo Klaipėdos PŠKC organizuotame sveikatos ir sporto šventėje „Su vaikyste ant bangos“, kuris vyko nuostabioje vietoje – prie jūros. Renginys padovanojo vaikams daug džiugių emocijų, judesio, bendrystės ir smagių akimirkų. Jūros ošimas, grynas oras ir gera nuotaika lydėjo mažuosius dalyvius viso susitikimo metu. Vaikai aktyviai įsitraukė į veiklas, džiaugėsi buvimu kartu, patyrė bendrystės jausmą ir dar kartą įsitikino, kad vaikystė – tai laikas, kupinas atradimų, juoko ir nuotykių. Dėkojame Klaipėdos PŠKC už gražią iniciatyvą ir galimybę vaikams prasmingai bei linksmai praleisti laiką prie jūros. „Meškučiams“ ši diena tikrai buvo ant bangos!

Skip to content