Menu Close

TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Šiandien, lapkričio 16 – ąją, mūsų įstaigoje minima Tarptautinė tolerancijos diena. Visa mūsų įstaigos bendruomenė atsiliepė į Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą kūrybiškai paminėti šią datą ir prisijungė prie šių metų pilietinės iniciatyvos „TOLERANCIJOS NAMAS“.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – namas. Pasirinktas simbolis skirtas aptarti idėją, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje.

Veiklų metu, ugdytiniai su mokytojomis aptarė, kokioje visuomenėje gyvename. Ar mes visi gyvename tolerantiškoje visuomenėje ir kas yra tolerancija, ar mokame suprasti ir užjausti vienas kitą. Visos grupės kūrė kambarius – grupes kuriose jie gyvena. Todėl visi namo kambariai išėjo skirtingi, saviti ir išskirtiniai. Galutinis rezultatas – mūsų visų bendras Tolerancijos namas.

Dėkojame visiems dalyvavusiems šioje iniciatyvoje ir kviečiame kartu su tėveliais pasigrožėti mūsų bendru kūriniu -“Pušaitės” tolerancijos namu, kuris stovi pirmame aukšte prie administratorės kabineto.

Būkime tolerantiški!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą