Menu Close

TARPTAUTINIS eTWINNING PROJEKTAS „KAIP TAPTI OLIMPIEČIU?”

Tarptautinis eTwinning projektas „Kaip tapti olimpiečiu?“ / „How to become an Olympian?“

Mūsų įstaigos priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ ugdytiniai kartu su grupės mokytoja Laurita Račkute ir logopede Jurgita Gelčiene dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Kaip tapti olimpiečiu?“. Projekte dalyvauja ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš Lietuvos, Turkijos ir Graikijos.

Šis eTwinning projektas skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus skirtingų gebėjimų vaikų kompetencijų ugdymui įvairiose veiklose. 2024 metai – olimpinių žaidynių metai, vaikai, padedami mokytojų, sužinos, kada ir kur buvo pradėtos olimpinės žaidynės, kokia žaidynių simbolika, į ką reikia atkreipti dėmesį, norint siekti savo tikslo, norint tapti olimpiečiu. Ypač svarbu skatinti vaikų kalbinius ir pažintinius gebėjimus, norą tyrinėti, eksperimentuoti, suprasti ir atrasti atsakymus į rūpimus klausimus, žmogiškųjų vertybinių nuostatų reikšmę ir prasmę, patirti sėkmę ir bendrystės jausmą veikiant kartu.

Projekto tikslas – įvairiose veiklose ugdyti priešmokyklinio amžiaus skirtingų gebėjimų vaikų komunikavimo, socialinę, pažintinę, meninę, sveikatos bei skaitmeninę kompetencijos.

Šis projektas suteikia mums puikią galimybę bendrauti ir tobulinti anglų kalbos žinias, o vaikai patiria sėkmę gilindami žinias per integruotą projektinę patirtinę veiklą.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą