Birželio 1–2 dienomis priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvavo kūrybiniame plenere „Mažųjų menininkų vasaros pleneras“. Tai buvo puiki galimybė kurti netradicinėje aplinkoje – po atviru dangumi, apsuptiems gamtos garsų, spalvų ir formų. Kartu su neformaliojo ugdymo (dailės) mokytoja Dainora vaikai stebėjo aplinką, tyrinėjo gamtos grožį, pastebėjo vasaros spalvas, augalus, šviesos ir šešėlių žaismą. Savo įspūdžius mažieji menininkai kūrybiškai perteikė piešiniuose. Kiekvienas darbas buvo savitas, kupinas vaikiško nuoširdumo, fantazijos ir atradimų džiaugsmo. Vaikai džiaugėsi galėdami kurti drauge, dalintis mintimis ir grožėtis vieni kitų darbais.
VASAROS SPALVOS MAŽŲJŲ MENININKŲ DARBUOSE




