Menu Close

VAIKYSTĖ, SKAMBANTI ŠYPSENOMIS

Gegužės 15 d. vyko Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų meninio ugdymo mokytojų organizuojamas renginys „Šypsokis, vaikyste!“, skirtas Vaiko dienai paminėti. Renginyje, kuriame dalyvavo priešmokyklinių grupių vaikai su meninio ugdymo mokytoja Jūrate, netrūko geros nuotaikos, muzikos ir vaikų juoko. Mažieji dalyviai kartu su mušamųjų orkestru žygiavo ritmingoje eisenoje, dainavo, grojo, šoko ir džiaugėsi buvimu drauge. Skambūs ritmai, spalvinga eisena ir nuoširdžios vaikų šypsenos sukūrė tikrą šventinę nuotaiką. Dalyvavimas šiame renginyje vaikams suteikė daug džiugių emocijų, skatino kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, bendrystę bei meilę muzikai. Tai buvo graži Vaiko dienos šventė, priminusi, kad vaikystė – tai laikas, kupinas judesio, muzikos, draugystės ir šypsenų.

Skip to content