Menu Close

JUDAME, ŽAIDŽIAME, DRAUGAUJAME: „FUTBOLAS BE AŠARŲ 2026“

Gegužės 13 dieną „Spinduliukų” grupės vaikai, kartu su mokytoja Rasa ir neformaliojo ugdymo mokytoja Rosita dalyvavo Klaipėdos miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio vaikų amžiaus fizinį aktyvumą skatinančiame sporto renginyje „FUTBOLAS BE AŠARŲ 2026“, kuris vyko Klaipėdos lopšelyje-darželyje  „Papartėlis“. Renginio tikslas – ugdyti fizinį aktyvumą, meilę futbolui, suteikti džiugių emocijų.  Renginio metu vaikai aktyviai dalyvavo įvairiose judriose veiklose, estafetėse ir sportiniuose žaidimuose, kurių metu sužinojo, kodėl fizinis aktyvumas yra svarbus žmogaus sveikatai. Vaikai noriai sportavo, lavino ištvermę, koordinaciją bei komandinio darbo įgūdžius. 

Skip to content